Auris ARS-CH65 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:

Auris ARS-CH65 Şarj Aleti Fiyatları

Auris ARS-CH05 Type-C Set 2.4A Şarj Cihazı

Satıcı: Hesaplı Fiyat

252,61 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

1 262.61
Auris Ars-Ch65 65W 3 Çıkışlı Ultra Hızlı Şarj

Satıcı: Teknocep Teknoloji

449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 449.10
Auris Ars-Ch65 65 Watt Usb To Type C Saliseli Ultra Fast Hızlı Şarj Aleti Seti

Satıcı: Teknocep Teknoloji

489,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 489.60
Auris ARS-CH65 65W 3 Çıkışlı Ultra Hızlı Şarj

Satıcı: DobyTechnology

580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 580.00
Auris ARS-Ch65 65 Watt Usb To Type C Saliseli Ultra Fast Hızlı Şarj Aleti Seti

Satıcı: starefsane

539,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 549.1
Auris ARS-CH65 65W 3 Çıkışlı Ultra Hızlı Şarj

Satıcı: Gürlek Ticaret Özkan Gürlek

599,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 599.99
Auris ARS-Ch65 65 Watt Usb To Type C Ultra Fast Hızlı Şarj Aleti Seti

Satıcı: güvenlisepet

619,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 619.11
ARS-CH65 65 Watt USB To Type C Saliseli Ultra Fast Hızlı Şarj Aleti Seti - Beyaz

Satıcı: Erzi Teknoloji | 1 yorum

669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 669.00
Auris ARS-CH65 65W 3 Çıkışlı Ultra Hızlı Şarj - Beyaz

Satıcı: Erzi Teknoloji | 1 yorum

669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 669.00
Auris ARS-Ch65 65 Watt Usb To Type C Ultra Fast Hızlı Şarj Aleti Seti

Satıcı: akinhediyelik

752,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 752.50
Auris ARS-CH65 65W 3 Çıkışlı Ultra Hızlı Şarj Seti

Satıcı: AKIN HEDİYELİK

787,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 787.50

Auris ARS-CH65 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Auris ARS-CH65 Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
1. Çıkış Gücü:
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Auris ARS-CH65 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 12 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/2.4A
• Şarj Teknolojisi Adaptive Fast Charging
• Çıkış Arayüzü USB Type-A
• Çıkış Sayısı 1 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 2.4 A
• 1. Çıkış Gücü 12 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Renk Seçenekleri Beyaz

Auris ARS-CH65 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.