Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Baseus Cube C+U 20W Şarj Aleti Fiyatları

Baseus Cube C+u 20w Şarj Cihazı Beyaz

Satıcı: rozzy

515,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 515.14
Baseus Cube C+U 20W Şarj Cihazı-Beyaz

Satıcı: Voultage

579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 589
Baseus Cube C+U 20W Şarj Cihazı-Siyah

Satıcı: Teknoavantaj

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

3 759
Baseus Cube Type-C + USB Girişli U+C 20W Hızlı Şarj Cihazı iPhone 15 14 13 12 11 Uyumlu Samsung ve Android Uyumlu Beyaz

Satıcı: Teknoavantaj

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 749.00
Baseus Cube C+u 20w Şarj Cihazı Beyaz

Satıcı: onmarktr

750,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 750.54
Baseus Cube Type-C + USB Girişli U+C 20W Hızlı Şarj Cihazı iPhone 15 14 13 12 11 Uyumlu Samsung ve Android Uyumlu Beyaz

Satıcı: Teknosa

783,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 783.02
BASEUS CUBE 20W ADAPTÖR-SİYAH

Satıcı: Teknoavantaj

783,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 783.02
Baseus P10111403113-00 20W Usb C + Usb A Adaptör

Satıcı: ONMARKTR

791,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 791.40
Baseus Cube Type-C + USB Girişli U+C 20W Hızlı Şarj Cihazı iPhone 15 14 13 12 11 Uyumlu Samsung ve Android Uyumlu Beyaz - SİYAH

Satıcı: Teknoavantaj | 14 yorum

793,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 793.60
Baseus Cube Type-C + USB Girişli U+C 20W Hızlı Şarj Cihazı iPhone 15 14 13 12 11 Uyumlu Samsung ve Android Uyumlu Beyaz - SİYAH

Satıcı: Teknosa | 14 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 799.00
BASEUS CUBE 20W ADAPTÖR-SİYAH

Satıcı: SMALLMAN

806,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 806.49
Baseus Cube C+U 20W Şarj Cihazı Beyaz 799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 809
Baseus Cube C+U 20W Şarj Cihazı Siyah 799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

13 809
Baseus Cube C+U 20W Siyah Şarj Cihazı 799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 809
Baseus Cube C+U 20W Beyaz Şarj Cihazı 799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 809

Baseus Cube C+U 20W Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Baseus Cube C+U 20W Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Baseus Cube C+U 20W Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 20 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A 9V/2.22A 12V/1.67A
• Şarj Teknolojisi BPS2.0 PD (Power Delivery)
• Çıkış Arayüzü USB Type-A USB Type-C
• Çıkış Sayısı 2 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 1.67 A 2.22 A
• 1. Çıkış Gücü 20 W
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 2. Çıkış Akımı 1.5 A 2 A 3 A
• 2. Çıkış Gücü 18 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 54 g
• Genişlik 65 mm
• Yükseklik 40 mm
• Derinlik 28 mm

Baseus Cube C+U 20W Şarj Aleti İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Aletleri

Baseus Cube C+U 20W Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.