Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Baseus GaN5 Mini 1C 20W Şarj Aleti Fiyatları

Baseus Gan5 Series 20w Pd Ultra Hızlı Type-c Şarj Aleti Mini Ada

Satıcı: techreyon

506,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 506.54
Baseus GaN5 Series 20W PD Ultra Hızlı Type-C Şarj Aleti Mini Adaptör

Satıcı: Teknosa

587,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 587.02
Baseus Gan5 Type-C PD 20 W Hızlı Şarj Cihazı Beyaz

Satıcı: teknosa

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 599.00
Baseus Gan5 Mini Fast Charger 1C 20W Beyaz Seyahat Şarjı 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 609
Baseus Gan5 Mini Fast Charger 1C 20W Siyah Seyahat Şarjı 699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 709
Baseus Ccgn050101 Gan5 Series 20W Pd Ultra Hızlı Type-C Şarj Aleti Mini Adaptör

Satıcı: ONMARKTR

848,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 848.00
Baseus Gan5 Series 20W Pd Ultra Hızlı Type-C Şarj Aleti Mini Adaptör - Beyaz

Satıcı: polham | 46 yorum

857,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 857.00
Baseus Gan5 Mini 1C 20 W Type-C Siyah Hızlı Şarj Adaptörü

Satıcı: SMALLMAN

859,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 859.45
Baseus Gan5 Mini 1C 20 W Type-C Beyaz Hızlı Şarj Adaptörü

Satıcı: SMALLMAN

859,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 859.45
Baseus Gan5 Series 20W Pd Ultra Hızlı Type-C Şarj Aleti Mini Adaptör

Satıcı: POLHAM

862,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 862.50
Baseus GaN5 Series 20W PD Ultra Hızlı Type-C Şarj Aleti Mini Adaptör

Satıcı: ONMARKTR

908,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 908.47

Baseus GaN5 Mini 1C 20W Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Baseus GaN5 Mini 1C 20W Şarj Aleti Temel Özellikleri

Var
Yok

Baseus GaN5 Mini 1C 20W Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah Mavi Mor
• Ağırlık 37 g
• Genişlik 47 mm
• Yükseklik 28 mm
• Derinlik 28 mm

Baseus GaN5 Mini 1C 20W Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.