Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:
Toplam Anlık Güç:

Baseus Grain Pro Şarj Aleti Fiyatları

Baseus Grain Pro Dual Usb 4.8A Max Çıkışlı Hızlı Araç Şarj Başlık SİYAH

Satıcı: LUCKY TREND

299,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 299.25
Baseus Grain Pro Dual Usb 4.8A Max Çıkışlı Hızlı Araç Şarj Başl Siyah

Satıcı: luckytrend

334,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 334.88
Baseus Grain Pro Dual Usb 4.8A Max Çıkışlı Hızlı Araç Şarj Başlık BEYAZ

Satıcı: Teknosa

440,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 440.02
Baseus Grain Pro Çift USB Çıkışlı 4.8A Araç Şarjı Beyaz

Satıcı: Teknosa | 57 yorum

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 449.00
Baseus Graın Pro Dual Usb 4.8A Max Çıkışlı Hızlı Araç Şarj Başl

Satıcı: OfmatTeknoloji

496,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 496.00
Baseus Grain Pro Araç İçi Şarj Cihazı Siyah 449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 459
Baseus Grain Pro Araç İçi Şarj Cihazı Beyaz 449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 459
Baseus Grain Pro 2xusb 4.8a Siyah Araç Şarj Cihazı 449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 459
Baseus Grain Pro Dual USB 4.8A Max Çıkışlı Hızlı Araç Şarj Başlık Ccallp-01 - Siyah

Satıcı: LUCKY TREND | 57 yorum

525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 525.00
Baseus Grain Pro Dual Usb 4.8a Max Çıkışlı Hızlı Araç Şarj Başlık-siyah

Satıcı: LUCKY TREND

525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 525.00
Baseus Ccallp-02 Grain Pro Araç İçi Şarj Cihazı Beyaz

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

680,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 680.50
Baseus Ccallp-02 Grain Pro Araç İçi Şarj Cihazı Beyaz

Satıcı: pazareyle

696,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 696.18

Baseus Grain Pro Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Baseus Grain Pro Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Baseus Grain Pro Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 24 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/2.4A
• Çıkış Arayüzü USB Type-A
• Çıkış Sayısı 2 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 2.4 A
• 1. Çıkış Gücü 12 W
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V
• 2. Çıkış Akımı 2.4 A
• 2. Çıkış Gücü 12 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Baseus Grain Pro Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.