Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Baseus Palm 1C 20W Şarj Aleti Fiyatları

Baseus 20W Hızlı Şarj Cihazı, Palm 1C USB-C Duvar Adaptörü, BCT Soğutma Teknolojisi ve Akıllı Çip Koruması, Kompakt Şarj Başlığı, Beyaz

Satıcı: Voultage

398,95 TL + Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 408.95
Baseus Palm Serisi Type-C 20W EU Şarj Adaptörü-Beyaz 380,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 390
Baseus Palm Hızlı Şarj Cihazı 1C 20W EU - Siyah 499,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

3 509
Baseus Palm 1c 20W Eu Hızlı Şarj Cihazı Beyaz

Satıcı: Voultage | 2 yorum

559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 559.00
Baseus Palm Hızlı Şarj Aleti 1c 20w Beyaz Eu P10111602213-00

Satıcı: teknosa

584,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 584.03
Baseus Palm USB-C Ultra Mini Hızlı Şarj Aleti 20W, Beyaz

Satıcı: Teknosa

587,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 587.02
Baseus Palm 20W USB-C Hızlı Şarj Adaptörü – Siyah

Satıcı: Voultage | 2 yorum

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 599.00
Baseus Palm Hızlı Şarj Aleti 1C 20w Siyah (P10111602113-00)

Satıcı: DFC CITY Mİ TEKNOLOJİ ÜRÜ

616,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 616.08
Baseus Palm Hızlı Şarj Cihazı 1C 20W EU - Beyaz 599,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 609
Baseus Palm 1C 20W Hızlı Şarj Cihazı Siyah 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 609
Baseus Palm 1C 20W EU Hızlı Şarj Cihazı Beyaz 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 609
Baseus Palm Hızlı Şarj Cihazı 1C 20W EU Beyaz 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

12 609
Baseus Palm Hızlı Şarj Adaptörü 1C 20W - Siyah 799,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 809

Baseus Palm 1C 20W Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Baseus Palm 1C 20W Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Baseus Palm 1C 20W Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 20 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/3A 9V/2.22A 12V/1.67A
• Şarj Teknolojisi Qualcomm QC 3.0 PD 3.0 (Power Delivery)
• Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Çıkış Sayısı 1 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 1.67 A 2.22 A
• 1. Çıkış Gücü 20 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Ağırlık 39 g
• Genişlik 31 mm
• Yükseklik 36 mm
• Derinlik 31 mm

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları P10111602113-00 P10111602213-00

Baseus Palm 1C 20W Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.