Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Baseus Palm C+U 30W Şarj Aleti Fiyatları

Baseus Palm Süper Hızlı C+U 30W Adaptör Siyah

Satıcı: Trendyol

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 799.00
Baseus Palm Süper Hızlı C+U 30W Adaptör Beyaz

Satıcı: Trendyol

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 799.00
Baseus Palm Hızlı Şarj C+U 30W EU Siyah

Satıcı: Nethouse

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

3 1009
Baseus Palm – 30W Type-C + USB Hızlı Şarj Adaptörü (EU) – Siyah

Satıcı: Nethouse | 5 yorum

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 999.00
Baseus Palm – 30W Type-C + USB Hızlı Şarj Adaptörü (EU) – Beyaz

Satıcı: Nethouse | 2 yorum

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 999.00
Baseus Palm C+U 30 W Eu Hızlı Şarj Siyah

Satıcı: Nethouse

1.117,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 1117.14
Baseus Palm Hızlı Şarj Aleti C+U 30W EU Siyah (P1011160A113-00)

Satıcı: MEDIAMARKT

1.176,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 1176.00
BASEUS Palm C+U 30W EU Hızlı Şarj Cihazı Beyaz

Satıcı: MEDIAMARKT

1.176,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 1176.00
Baseus Palm C+U 30W EU Hızlı Şarj Cihazı Beyaz 1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 1199.00
Baseus Palm 30W Hızlı Şarj Aleti C+U EU Siyah 1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 1199.00
Baseus USB-C+ USB-A 30W Palm Hızlı Ev Şarj Adaptörü - Beyaz 1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 1199.00
Baseus USB-C+ USB-A 30W Palm Hızlı Ev Şarj Adaptörü - Siyah 1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 1199.00
Baseus Palm C+U 30 W Eu Hızlı Şarj Siyah

Satıcı: mediamarkt

1.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 1200.00
Baseus Palm USB C - U 30W Siyah Ultra Mini Hızlı Şarj Aleti 1.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

14 1209

Baseus Palm C+U 30W Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Baseus Palm C+U 30W Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Baseus Palm C+U 30W Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 30 W
• Volt-Amper Değerleri 5-9V/3A 12V/2.5A 15V/2A 20V/1.5A
• Şarj Teknolojisi Qualcomm QC 3.0 PD 3.0 (Power Delivery)
• Çıkış Arayüzü USB Type-A USB Type-C
• Çıkış Sayısı 2 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 15 V 20 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 2 A 1.5 A 2.5 A
• 1. Çıkış Gücü 30 W
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 20 V
• 2. Çıkış Akımı 1.5 A 2.5 A 3 A
• 2. Çıkış Gücü 30 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Ağırlık 46 g
• Genişlik 31 mm
• Yükseklik 36 mm
• Derinlik 31 mm

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları P1011160B113-00 P1011160B213-00

Baseus Palm C+U 30W Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.