Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Belkin BoostCharge WCB007 Şarj Aleti Fiyatları

Belkın Boostcharge Usb-c/a PD Duvar Şarjı 37W (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 419,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 429.4
Belkin Boostcharge Usb-c/a PD 37W Duvar Şarjı 699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 709
Boost Charge 37W USB-C PD PPS+12W USB-A Şarj Cihazı WCB007VFWH 1.173,75 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

3 1183.75
BELKIN BoostCharge USB-C Duvar Şarjı 37W USB-C 25W USB-C Port ve 12W USB-A Port Beyaz

Satıcı: MEDIAMARKT

1.274,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 1274.00
Belkin BoostCharge Usb-C Duvar Şarjı 37W 25W Port ve 12W Usb-A Beyaz 1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 1299.00
Belkin Boostcharge Usb-c 37W Usb-c 25W Usb-c Port ve 12W Usb-a Port Beyaz Duvar Şarjı

Satıcı: mediamarkt

1.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 1300.00
Belkin BC USB-C/A PD Duvar Şarjı 37W - Beyaz

Satıcı: Salkar Teknoloji | 5 yorum

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 1599.00
Belkin WCB007 BoostCharge 37W USB-C + USB-A Portlu Duvar Şarjı - Beyaz

Satıcı: Mobilsaray

1.672,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 1672.41
Belkin Wcb007 Boostcharge 37W Usb-C + Usb-A Portlu Duvar Şarjı - Beyaz

Satıcı: Mobilsaray

1.686,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1686.50
Belkin Wcb007 Boostcharge 37W Usb-C + Usb-A Portlu Duvar Şarjı - Beyaz

Satıcı: ALKASAZ

3.413,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3413.50

Belkin BoostCharge WCB007 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Belkin BoostCharge WCB007 Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Belkin BoostCharge WCB007 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Genişlik 68 mm
• Yükseklik 67 mm
• Derinlik 43 mm

Belkin BoostCharge WCB007 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.