Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bix BX-CCP36WT 38W Type-C PD 20W ve USB-A QC 3.0 18W Çift Portlu LED Işıklı Araç Şarj Cihazı Beyaz iPhone 15/14/13/12/11/X/, iPad, Galaxy S24/S23/S22/S21/S20 ve Daha Fazlasıyla Uyumlu BXCCP36WT Satıcı: Amazon.com.tr
287,85 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
1 297.85
Bix BX-CCP36WT 36W QC 3.0 USB PD Araç İçi Hızlı Şa Satıcı: Teknostore
390,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 390.60
Bix BX-CCP36WT 36W QC 3.0 USB PD Araç İçi Hızlı Şarj Adaptörü Siyah Satıcı: Teknostore
390,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 390.60
Bix BX-CCP36WT 36W Qc 3.0 USB Pd Araç Içi Hızlı Şarj Adaptörü - Beyaz
Satıcı: ucuzlukvar | 54 yorum
425,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 425.00
Bix BX-CCP36WT 36W Qc 3.0 USB Pd Araç Içi Hızlı Şarj Adaptörü - Siyah
Satıcı: Teknostore | 64 yorum
434,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 434.00
Bix Bx-ccp36wt 36w Qc 3.0 Usb Pd Araç Içi Hızlı Şarj Adaptörü Beyaz Satıcı: Teknostore
469,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 469.00
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER