Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Bix BXCL20TA 20W PD Süper Hızlı Type-C Şarj Cihazı, Type-C’den Lightning’e Kablosuyla iPhone 17 serisi, iPhone 16 serisi, iPhone 15 serisi 14/14 Pro/14 Pro Max, iPad 9 ve Fazlasıyla Uyumlu Satıcı: MaxiTekno
694,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
1 704
Bix BX-CL20TA 20W PD Hızlı Şarj Adaptörü + 3A USB-C'den Lightning Kablo Satıcı: Robot Paketi
659,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
2 659.00
Bix BX-CL20TA 20W PD Hızlı Şarj Adaptörü + 3A USB-C'den Lightning Kablo Satıcı: MaxiTekno
711,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
3 711.00
Bix Bx-Cl20Ta 20W Pd Hızlı Şarj Adaptörü 3A Usb-C'Den Lightning Kablo Satıcı: KENS TEKNOLOJ
719,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 719.10
Bix Bx-cl20ta 20w Pd Hızlı Şarj Adaptörü 3a Usb-c'den Lightning Kablo Satıcı: Maxitekno
806,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 806.00
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER