Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Bix BX2P50 50W PD 2*Type-C Girişli Gelişmiş Şarj Teknolojisi ile Donatılmış Seyahat Adaptörü Satıcı: TeknoStore
746,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
1 756
Bix 50W Type-C PD 3.0 Çift Çıkışlı Hızlı Şarj Cihazı Satıcı: Teknostore
709,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
2 709.60
Bix BX2P50 50W PD 2*Type-C Girişli Gelişmiş Şarj Teknolojisi ile Donatılmış Seyahat Adaptörü - Beyaz
Satıcı: BİXEN-STORE | 26 yorum
811,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 811.00
Bix 50w Usb-c Çift Portlu Hızlı Şarj Adaptörü Iphone, Android Ve Ipad Uyumlu Type-c Pd Şarj Aleti Satıcı: Teknostore
867,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 867.00
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER