Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bix BX2P65G GaN PD 65W Type-C ve USB-A QC 18W Çift Portlu Akım Korumalı Hızlı Şarj Cihazı Siyah Satıcı: Amazon.com.tr
750,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
1 760.97
Bix BX2P65G 65W GaN USB-C + USB-A Şarj Aleti iPhone iPad PD PPS Type-C Hızlı Şarj Cihazı Siyah Satıcı: MaxiTekno
894,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 894.00
Bix Bx2p65g Gan Pd 65w Type-c Ve Usb-a Qc Çift Portlu Hızlı Şarj Satıcı: MaxiTekno
903,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 903.00
Bix BX2P65G Gan Pd 65W Type-C ve Usb-A Qc Çift Portlu Akım Korumalı Hızlı Şarj Cihazı Siyah
Satıcı: Maxitekno | 4 yorum
938,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 938.00
Bix BX2P65G Gan Pd 65W Type-C ve Usb-A Qc 18W Çift Portlu Akım Korumalı Hızlı Şarj Cihazı Siyah - 001-Renkli
Satıcı: Neverelimsize
1.999,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 1999.43
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER