Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bix ZH-2U41T 25W PD 3.0 Type-C & USB-A Çift Bağlantı Noktalı Hızlı Şarj Adaptörü, Huawei, iPhone 15/14/13/12/Pro Max, iPad Air/Pro ve Daha Fazlası ile Uyumlu Satıcı: Amazon.com.tr
455,43 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
1 465.43
Bix ZH-2U41T 25W PD 3.0 Type-C & USB-A Çift Bağlantı Noktalı Hızlı Şarj Adaptörü Siyah, Huawei, iPhone 15/14/13/12/Pro Max, iPad Air/Pro ve Daha Fazlası ile Uyumlu Satıcı: Amazon.com.tr
455,43 TL + Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
2 465.43
Bix ZH-2U41T Çift Portlu 25W PD Hızlı Şarj Adaptörü Satıcı: MaxiTekno
551,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 551.00
Bix ZH-2U41T 25W USB Type-C PD Çift Portlu Hızlı Şarj Cihazı Siyah Satıcı: MaxiTekno
551,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 551.00
Bix ZH-2U41T 25W PD + USB 3.0 Çıkışlı iPad / iPhone / Android Uyumlu Çift Portlu Seyahat Adaptörü - Beyaz
Satıcı: Maxitekno | 44 yorum
569,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 569.00
Bix ZH-2U41T 25W Çift Portlu Usb-A Qc ve Type-C Pd 3.0 Pps Hızlı Şarj Adaptörü Siyah
Satıcı: Maxitekno | 9 yorum
569,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
6 569.00
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER