Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:

Cellularline Super Fast Charger 25W Şarj Aleti (Kablo) Fiyatları

Cellularlıne Süper Hızlı Şarj Kiti 25W - USB-C'den USB-C'ye - Achsmkıtc2cpd25wk (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 599,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 609.4
Cellularline Type-C Kablolu Super Hızlı Şarj Kit Pd 25W - Siyah

Satıcı: Timmy | 1 yorum

790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 790.00
Cellularline Type-C Kablolu Super Hızlı Şarj Kit Pd 25W

Satıcı: timmy

773,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 773.14
Cellularlıne Samsung Super Fast Charge Pd 25W Şarj Kiti Adaptör + Kablo Beyaz

Satıcı: Ulu bey iletişim turkcell | 3 yorum

852,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 852.63
Cellular Line Cellularline Type-c Kablolu Super Hızlı Şarj Kit Pd 25w

Satıcı: Timmy

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 899.00
Cellular Line Cellularline Type-c Kablolu Super Hızlı Şarj Kit Pd 25w

Satıcı: Turuncu Cadde

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 899.00
Cellularline Type-c Kablolu Super Hızlı Şarj Kit Pd 25w

Satıcı: Teknosa

979,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

7 979.02
Cellularline Samsung Super Fast Charge PD 25W Beyaz Şarj Kiti Adaptör ve Kablo

Satıcı: Teknosa

979,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

8 979.02
Cellularline Type-C Kablolu Super Hızlı Şarj Kit Pd 25W

Satıcı: teknosa

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 999.00
CELLULARLINE SUPER FAST CHARGE PD 25W ŞARJ ALETİ ( ADAPTÖR+ KABLO ) - BEYAZ 999,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 1009
CELLULARLINE SUPER FAST CHARGE PD 25W ŞARJ ALETİ ( ADAPTÖR + KABLO ) 999,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 1009
Cellularline Süper Fast Charge PD 25W Şarj Kiti Adaptör+Kablo Siyah 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 1009
Cellularline Samsung Super Fast Charge PD 25W Şarj Kiti Adaptör + Kablo Beyaz 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

13 1009
Cellularline Samsung Super Fast Charge PD 25W Beyaz Şarj Kiti Adaptör ve Kablo 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

14 1009
Cellular Line 25W USB C'den USB C'ye Süper Hızlı Şarj Kiti 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 1009

Cellularline Super Fast Charger 25W Şarj Aleti (Kablo) Fiyat Geçmişi

Cellularline Super Fast Charger 25W Şarj Aleti Ürün Ailesi

Cellularline Super Fast Charger 25W (ACHSMUSBCPD25W) Şarj Aleti Kablo: Yok 649,00 TL
Cellularline Super Fast Charger 25W Kablo (ACHSMKITC2CPD25WK) Şarj Aleti Kablo: Var 773,14 TL

Cellularline Super Fast Charger 25W Şarj Aleti (Kablo) Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
1. Çıkış Gücü:
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Cellularline Super Fast Charger 25W Şarj Aleti (Kablo) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları ACHSMKITC2CPD25WK ACHSMKITC2CPD25WW

Cellularline Super Fast Charger 25W Şarj Aleti (Kablo) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.