Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Cellularline Type-C Şarj Adaptörü Şarj Aleti Fiyatları

Cellularline 20W Şarj Adaptörü (iPhone 8 ve Üstü ile Uyumlu, USB-C, 4A, 20W)

Satıcı: pdateknoloji

379,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 389
Cellularline 20W Type-C Hızlı Şarj Adaptörü Ev Şarjı için Uyumlu Tüm Apple Cihazları

Satıcı: Tek Marketim | 44 yorum

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 599.00
Cellularline 20W Şarj Adaptörü

Satıcı: Teknosa

636,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 636.02
Cellularline 20W Type-C Hızlı Şarj Adaptörü Ev Şarjı için Uyumlu Tüm Apple Cihazları

Satıcı: Hepsiburada | 44 yorum

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 649.00
Cellularline 20W Type-C Şarj Adaptörü (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: teknosa

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 649.00
Cellular Line Cellularline 20w Usb-c Güç Adaptörü

Satıcı: Harcabitmez

679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 679.00
Cellular Line Cellularline 20w Usb-c Güç Adaptörü

Satıcı: eniyifiyatlar

689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 689.00
CELLULARLINE 20W ŞARJ ADAPTÖRÜ - BEYAZ 649,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 659
Cellularline 20W Şarj Adaptörü 649,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 659
Cellular Line Achıphusbcpd20ww 20W Usb-c Güç Adaptörü 649,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 659
Cellularline Iphone Şarj Adaptörü Type-C Pd 20W Beyaz

Satıcı: Teknotürk Mağazacılık- Turkcell Mağazası

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

11 999.00

Cellularline Type-C Şarj Adaptörü Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Cellularline Type-C Şarj Adaptörü Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Cellularline Type-C Şarj Adaptörü Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Genişlik 140 mm
• Yükseklik 30 mm
• Derinlik 90 mm

Cellularline Type-C Şarj Adaptörü Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.