Dramex D30M Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Dramex D30M Şarj Aleti Fiyatları

Dramex D30M 3.0A Micro USB Kablolu Şarj Cihazı

Satıcı: ModaCepte

179,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 179.90
Dramex D30m Şarj Aleti Micro Usb Kablolu Set 3.0A

Satıcı: ModaCepte

179,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 179.90
Dramex D30M 3.0A Micro USB Kablolu Şarj Cihazı

Satıcı: palmali

205,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 205.00
Dramex D30M Şarj Aleti Micro USB Kablolu Set 3.0A - Beyaz

Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR | 3 yorum

168,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 178
Dramex D30m Şarj Aleti Micro Usb Kablolu Set 3.0a

Satıcı: ModaCepte

179,90 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 189.9
Dramex D30M Şarj Aleti Micro USB Kablolu Set 3.0A

Satıcı: ModaCepte

179,91 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 189.91
Dramex D30M Şarj Aleti Micro USB Kablolu Set 3.0A

Satıcı: ModaCepte

189,91 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 199.91
Dramex D30M 3.0A 18W Micro USB Şarj Adaptörü & Şarj Data Kablosu D30M Charge Adapter Mıcro USB Set 3.0A Mikro USB Girişli Ev Şarj Seti

Satıcı: ProPice

179,99 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 189.99
Dramex D30m Şarj Aleti Micro Usb Kablolu Set 3.0A

Satıcı: PRESTİJ UCUZLUK

223,20 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 233.2
Dramex D30m Şarj Aleti Micro Usb Kablolu Set 3.0a

Satıcı: CEPTEK İLETİŞİM

275,45 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 285.45

Dramex D30M Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Dramex D30M Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Dramex D30M Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 18 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A
• Çıkış Arayüzü USB Type-A
• Çıkış Sayısı 1 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 2 A 1.5 A
• 1. Çıkış Gücü 18 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü USB Micro-B
• Renk Seçenekleri Beyaz

Dramex D30M Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.