Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
Toplam Anlık Güç:

Duracell USB-C PD 20W Wall Charger Şarj Aleti Fiyatları

Duracell 20W USB-C PD Seyahat Şarj Adaptörü – iPhone Android Uyumlu Hızlı Şarj Cihazı Siyah

Satıcı: ALK BİLİŞİM | 6 yorum

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 649.00
Duracell 20W PD 1XUSB-C Şarj Cihazı Siyah

Satıcı: lideriletisimvdf

668,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 668.22
Duracell 20W Pd Şarj Başlığı 1X USB-C Siyah

Satıcı: Turkiye Magaza

679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 689
Duracell 20W USB-C PD Seyahat Şarj Adaptörü – iPhone Android Uyumlu Hızlı Şarj Cihazı Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

695,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 695.20
Duracell 20W PD Şarj Başlığı 1xUSB-C - Siyah

Satıcı: Class Teknoloji

764,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 764.10
Duracell 20W Usb-C Pd Seyahat Şarj Adaptörü / İphone Android Uyumlu Hızlı Şarj Cihazı Siyah

Satıcı: Class Teknoloji

773,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 773.10
Duracell 20W PD 1XUSB-C Şarj Cihazı Siyah

Satıcı: duracellmobility

773,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 773.14
Duracell 20W PD Şarj Başlığı 1xUSB-C - Siyah

Satıcı: CLASS TEKNOLOJİ

806,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 806.55
Duracell 20W PD Şarj Başlığı 1xUSB-C - SiyahUyumlu

Satıcı: Class Teknoloji

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 849.00
Duracell 20W Usb-C Pd Seyahat Şarj Adaptörü 849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 849.00

Duracell USB-C PD 20W Wall Charger Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Duracell USB-C PD 20W Wall Charger Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Duracell USB-C PD 20W Wall Charger Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Ağırlık 73 g
• Genişlik 60 mm
• Yükseklik 60 mm
• Derinlik 63 mm

Duracell USB-C PD 20W Wall Charger Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.