Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Havit UC20 67W Gan Teknoloji Hızlı Şarj Adaptörü - 2 Type-C, 1 USB Girişi (Macbook ve Iphone Uyumlu) - Siyah
Satıcı: HAVIT | 18 yorum
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
1 999.00
Havit UC20 65W GaN Teknoloji Hızlı Şarj Adaptörü - 2 Type-C, 1 Usb Girişi (Macbook Ve Iphone Uyumlu) Satıcı: HAVIT TÜRKİYE
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
2 1009
Havit Uc20 65W Gan Teknoloji Hızlı Şarj Adaptörü - 2 Type-C, 1
Satıcı: Lotus-Tech
1.440,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 1440.00
Havit UC20 67W GaN Teknoloji Hızlı Şarj Adaptörü - Siyah Satıcı: LUCKY TREND
1.520,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
4 1520.00
Havit Uc20 67w Gan Teknoloji Hızlı Şarj Adaptörü - 2 Type-c, 1 Usb Girişi (MACBOOK VE IPHONE UYUMLU) Satıcı: LUCKY TREND
1.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 1600.00
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER53 yorum
53 yorum