Hoco AC12A Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Hoco AC12A Şarj Aleti Fiyatları

Hoco AC12A 2500W 2 Priz + 3 USB + 30W Type-C Multifonksiyonel Priz Çoğaltıcı Şarj Aleti BEYAZ

Satıcı: Akıllıphone

450,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 450.56
Hoco AC12A 2500W 2 Priz + 3 USB + 30W Type-C Multifonksiyonel Priz Çoğaltıcı Şarj Aleti - Siyah

Satıcı: Akıllıphone | 2 yorum

582,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 582.03
HOCO AC12A 2500W 2 Priz + 3 USB + 30W Type-C Multifonksiyonel Priz Çoğaltıcı Şarj Aleti

Satıcı: bilmate

681,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 681.78
HOCO AC12A 2500W 2 Priz + 3 USB + 30W Type-C Multifonksiyonel Priz Çoğaltıcı Şarj Aleti

Satıcı: bilmate

681,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 681.78
Hoco Ac12a 2500W 2 Priz + 3 Usb + 30W Type-C Multifonksiyonel Priz Çoğaltıcı Şarj Aleti-(5775)

Satıcı: Aletools Marketing

1.081,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1081.40
Eldenör HOCO AC12A 2500W 2 Priz + 3 USB + 30W Type-C Multifonksiyonel Priz Çoğaltıcı Şarj Aleti-(5775)

Satıcı: ELDENÖR

1.314,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 1314.00
Hoco Ac12a 2500W 2 Priz + 3 Usb + 30W Type-C Multifonksiyonel Priz Çoğaltıcı Şarj Aleti-(5775)

Satıcı: SHC42

1.440,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1440.50
Rivera Tech Rvrhb Hoco AC12A 2500W 2 Priz + 3 USB + 30W Type-C Multifonksiyonel Priz Çoğaltıcı Şarj Aleti-( - 1 - Beyaz

Satıcı: RİVERA STORE

2.225,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2225.06

Hoco AC12A Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Hoco AC12A Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Hoco AC12A Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 30 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A 3.3-16V/2A 5-9V/3A 12V/2.5A 15V/2A 20V/1.5A
• Şarj Teknolojisi Qualcomm QC 3.0 Adaptive Fast Charging Huawei FCP PD 3.0 (Power Delivery) PPS
• Çıkış Arayüzü USB Type-A USB Type-C
• Çıkış Sayısı 4 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 2 A 1.5 A
• 1. Çıkış Gücü 18 W
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V
• 2. Çıkış Akımı 3 A
• 2. Çıkış Gücü 15 W
• 3. Çıkış Gerilimi 5 V
• 3. Çıkış Akımı 3 A
• 3. Çıkış Gücü 15 W
• 4. Çıkış Gerilimi 3.3 V 5 V 9 V 12 V 15 V 16 V 20 V
• 4. Çıkış Akımı 1.5 A 2 A 2.5 A 3 A
• 4. Çıkış Gücü 30 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Ağırlık 220 g
• Genişlik 160 mm
• Yükseklik 81 mm
• Derinlik 30 mm

Hoco AC12A Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.