Hoco CS23A 30W Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:

Hoco CS23A 30W Şarj Aleti Fiyatları

Hoco. CS23A Sunlight 30W PD Hızlı Şarj Cihazı - 1x USB-C ve 1x USB-A QC 3.0 Çıkışlı, 1 Metre USB-C Şarj Kablosu Dahil - Siyah

Satıcı: Youoya

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 659
Hoco CS23A Sunlight 30W PD Hızlı Şarj Aleti - Siyah

Satıcı: Fuchsia

625,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 625.98
Hoco. Cs23a Sunlight 30W 1 Adet Type-C Ve 1 Adet Usb 3.0 Qc Çıkışlı Pd Hızlı Şarj Aleti - Siyah

Satıcı: FUCHSİA

663,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 663.60
Hoco CS23A Sunlight 30W Type-C ve USB 3.0 QC Çıkışlı Type-C to Type-C Kablolu PD Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: Fuchsia

665,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 665.06
Hoco CS23A Sunlight 30W Type-C ve USB 3.0 QC Çıkışlı Type-C to Type-C Kablolu PD Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: Youoya

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 699.00
Hoco. Cs23a Sunlight 30W 1 Adet Type-C Ve 1 Adet Usb 3.0 Qc Çıkışlı Ekstra Type-C To Type-C Kablolu Pd Hızlı Şarj Aleti - Siyah

Satıcı: FUCHSİA

707,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 707.70
Hoco. CS23A Sunlight 30W 1 Adet Type-C ve 1 Adet USB 3.0 QC Çıkışlı PD Hızlı Şarj Aleti - Siyah

Satıcı: Fuchsia Elektronik

708,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 718.9
hoco. CS23A Sunlight 30W 1 Adet Type-C ve 1 Adet USB 3.0 QC Çıkışlı PD Hızlı Şarj Aleti - Siyah

Satıcı: Fuchsia

711,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 711.67
Hoco. CS23A Sunlight 30W 1 Adet Type-C ve 1 Adet USB 3.0 Qc Çıkışlı Pd Hızlı Şarj Aleti - Siyah - Tekli

Satıcı: Fuchsia

752,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 752.30
Hoco Hoco CS23A Sunlight 30W Type-C ve USB 3.0 Qc Çıkışlı Type-C To Type-C Kablolu Pd Hızlı Şarj Aleti - Siyah

Satıcı: Fuchsia

760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 760.00

Hoco CS23A 30W Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Hoco CS23A 30W Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
1. Çıkış Gücü:
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Hoco CS23A 30W Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 30 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A 3.3-11V/3A 5-9V/3A 12V/2.5A 15V/2A 20V/1.5A
• Şarj Teknolojisi Qualcomm QC 3.0 Adaptive Fast Charging PPS
• Çıkış Arayüzü USB Type-A USB Type-C
• Çıkış Sayısı 2 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 3.3 V 11 V 15 V 20 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 2 A 1.5 A 2.5 A
• 1. Çıkış Gücü 30 W
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 2. Çıkış Akımı 1.5 A 2 A 3 A
• 2. Çıkış Gücü 18 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü Lightning USB Type-C
• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 48 g
• Genişlik 81 mm
• Yükseklik 44 mm
• Derinlik 28 mm

Hoco CS23A 30W Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.