Hoco Z53A Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:

Hoco Z53A Şarj Aleti Fiyatları

Hoco Z53A Vision PD30W Type-C + USB Qc3.0 Girişli Araç Çakmaklık Hızlı Şarj Aleti + Type-C To iPhone - Siyah

Satıcı: Akıllıphone | 3 yorum

548,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 548.04
Hoco Z53a Vision Pd30w Type-C + Usb Qc3.0 Girişli Araç Çakmaklık Hızlı Şarj Aleti + Type-C To İphone-(5775)

Satıcı: Aletools Marketing

758,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 758.10
Eldenör HOCO Z53A Vision PD30W Type-C + USB QC3.0 Girişli Araç Çakmaklık Hızlı Şarj Aleti + Type-C to iPhone-(5775)

Satıcı: ELDENÖR

850,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 850.50
TKÇ Hoco Z53A Vision PD30W Type-C + USB Qc3.0 Girişli Araç Çakmaklık Hızlı Şarj Aleti + Type-C To - Siyah

Satıcı: TakÇalıştırr

858,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 858.60
HOCO Z53A Vision PD30W Type-C + USB QC3.0 Girişli Araç Çakmaklık Hızlı Şarj Aleti + Type-C to iPhone-(5775)

Satıcı: ELDENÖR

897,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 897.75
Z53a Pd30w Type-C + Usb Qc3.0 Girişli Araç Çakmaklık Hızlı Şarj Aleti + Type-C To Iphone-(5775)

Satıcı: SHC42

995,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 995.10
HOCO Z53A Vision PD30W Type-C + USB QC3.0 Girişli Araç Çakmaklık Hızlı Şarj Aleti + Type-C to

Satıcı: MARSİLYAN

1.456,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1456.86
HOCO Z53A Vision PD30W Type-C + USB QC3.0 Girişli Araç Çakmaklık Hızlı Şarj Aleti + Type-C to

Satıcı: iyikialdin

1.711,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 1711.14

Hoco Z53A Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Hoco Z53A Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
1. Çıkış Gücü:
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Hoco Z53A Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 30 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A 3.3-11V/3A 5-9V/3A 12V/2.5A
• Şarj Teknolojisi Qualcomm QC 3.0 Adaptive Fast Charging Huawei FCP PD (Power Delivery) PPS
• Çıkış Arayüzü USB Type-A USB Type-C
• Çıkış Sayısı 2 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 3.3 V 11 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 2.5 A
• 1. Çıkış Gücü 30 W
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 2. Çıkış Akımı 1.5 A 2 A 3 A
• 2. Çıkış Gücü 18 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü Lightning USB Type-C
• Renk Seçenekleri Siyah Mor
• Ağırlık 22 g
• Genişlik 42 mm
• Yükseklik 24 mm
• Derinlik 24 mm

Hoco Z53A Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.