Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hytech Hy-Xe40 1Pd 20W Hızlı Ev Şarj Adaptör
Satıcı: Patygoteknoloji
276,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 276.50
Hytech Hy-Xe40 1Pd 20W Hızlı Ev Şarj Adaptör
Satıcı: Elektro Sepeti
314,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 314.90
Hytech HY-XE40 1pd 20W Apple iPhone Uyumlu Hızlı Şarj Adaptör - Beyaz
Satıcı: Hepsiburada | 43 yorum
271,42 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 281.42
ŞARJ ALETİ BAŞLIK TYPE-C QUICK 20W PD3.0 QC4.0 HYTECH HY-XE40 Satıcı: ONMARKTR
365,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 365.72
Hytech HY-XE40 1PD 20W Hızlı Ev Şarj Adaptör Satıcı: SMALLMAN
384,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 384.16
HY-XE40 Type Usb-C 20W Pd3.0/quick Charge Qc4.0 Hızlı Ev Şarj Adaptörü. Çıkış 5V/3A, 9V 2.22A, 12V/1.5A 20W 3A Hızlı Şarj Adaptörü (Hytech HY-XE40)
Satıcı: Lexora
1.364,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 1364.38
276,50 TL
Lightning
369,90 TL
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER