Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
İntouch Smarty Pd 25 W Type-C to Lightning Kablolu Şarj Adaptörü iPhone 8 X Xs Xr 11 12 13 14 Serileri ile Uyumlu Satıcı: mobilpark
299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
1 309
Smarty Pd 25 W Type-c To Type-c Kablolu Şarj Adaptörü / Xiaomi - Samsung - Iphone 15/16 Ile Uyumlu Satıcı: BOTEK TEKNOLOJİ
284,05 TL + 39,90 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 294.05
Intouch Smarty Pd 25 W Type-C To Lightning Kablolu Seyahat Şarj Adaptörü Beyaz (iPhone Modelleri İçin Uygundur.)
Satıcı: BAYKUŞ POSTASI | 2 yorum
325,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 325.00
Intouch Smarty 25W Type C Hızlı Şarj Adaptörü Ev Kullanımı İçin Uygun Kablosu ile
Satıcı: BOTEK BİLİŞİM
349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 349.00
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER