Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
LinkTech C312 30W PD GaN3 Type-C to Type-C Kablolu Şarj Aleti Set Satıcı: A+ Arıcı Elektronik
672,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 682.4
Linktech C312 Safe Type-C Kablolu 30W Hızlı Şarj Adaptörü - Renkli
Satıcı: TelkurTeknoloji
758,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 758.18
LinkTech C312 30W Pd Gan3 Type-C To Type-C Kablolu Şarj Aleti Set - Beyaz
Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 2 yorum
799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 799.00
LinkTech C312 30W PD GaN3 Type-C to Type-C Kablolu Şarj Aleti Set Satıcı: fecrtoptan
833,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 833.63
Casefy Link Tech 30W GaN PD 3.0 Hızlı Şarj Adaptörü Type-C Kablolu Set USB-C Hızlı Şarj Başlığı Satıcı: Casefy
875,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 875.00
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER