LinkTech C433 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

LinkTech C433 Şarj Aleti Fiyatları

Linktech C433 55W Dual Pd30w + Qc25w Araç Şarj Adaptörü

Satıcı: ModaCepte

437,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 437.40
LinkTech C433 55W Dual PD30W + QC25W Araç Şarj Adaptörü

Satıcı: Koza Ebrar

437,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 437.40
LinkTech C433 55W Dual PD30W + QC25W Araç Şarj Adaptörü

Satıcı: ModaCepte

437,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 437.40
LinkTech C433 55W Dual PD30W + QC25W Araç Şarj Adaptörü

Satıcı: ModaCepte

461,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 461.70
LinkTech C433 55W Dual PD30W + QC25W Araç Şarj Adaptörü

Satıcı: fecrtoptan

461,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 461.70
Linktech C433 55W Dual PD30W + QC25W Araç Şarj Adaptörü

Satıcı: fecrtoptan

486,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 496
Linktech C433 55W Dual PD30W + QC25W Araç Şarj Adaptörü - Siyah

Satıcı: BUY10 Teknoloji

486,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 486.00
Linktech C433 Safe Dual PD QC 55W Süper Hızlı Araç Şarj Başlığı

Satıcı: BUY10 Teknoloji

486,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 486.00
Linktech C433 55 W Hızlı Araç Şarj Aleti

Satıcı: m-teknoloji

539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 539.10
Linktech C433 Safe Dual PD QC 55W Süper Hızlı Araç Şarj Başlığı

Satıcı: cepnet bilişim

630,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 630.00

LinkTech C433 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

LinkTech C433 Şarj Aleti Ürün Ailesi

LinkTech C433 Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

LinkTech C433 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 30 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/3A 5-9V/3A 9V/2.77A 12V/2.1A 12V/2.5A 15V/2A 20V/1.5A
• Şarj Teknolojisi Qualcomm QC 3.0 Adaptive Fast Charging Huawei FCP Oppo VOOC PD (Power Delivery)
• Çıkış Arayüzü USB Type-A USB Type-C
• Çıkış Sayısı 2 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 15 V 20 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 2 A 1.5 A 2.5 A
• 1. Çıkış Gücü 30 W
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 2. Çıkış Akımı 2.1 A 2.77 A 3 A
• 2. Çıkış Gücü 25 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

LinkTech C433 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.