Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
C508 Şeffaf 80W Çift Pd (30+20W) & Qc 30W Tip-C→tip-C Kablolu Süper Hızlı Araç Şarj Cihazı
Satıcı: ayteknoloji | 2 yorum
1.288,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 1288.85
LinkTech C508 80W 2xPD 30+20W + USB Araç İçi Type-C Şarj Aleti Satıcı: Koza Ebrar
1.208,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 1208.52
LinkTech C508 80W 2xPD 30+20W + USB Araç İçi Type-C Şarj Aleti Satıcı: fecrtoptan
1.275,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 1275.66
LinkTech C508 80W 2xPD 30+20W + USB Araç İçi Type-C Şarj Aleti Satıcı: ModaCepte
1.275,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
4 1275.66
Linktech C508 80w 2xpd 30 20w Usb Araç Içi Type-c Şarj Aleti Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI
1.340,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 1340.00
LinkTech C508 80W 2xPD 30+20W + USB Araç İçi Type-C Şarj Aleti Satıcı: fecrtoptan
1.342,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
6 1352.8
Linktech C508 80w 2xpd 30 20w Usb Araç Içi Type-c Şarj Aleti Satıcı: Koza Ebrar
1.342,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 1342.80
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER