LinkTech G851 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

LinkTech G851 Şarj Aleti Fiyatları

LinkTech G851 Premium Mini 45W Usb-C Süper Sı Gan Şarj Adaptörü - renk - Siyah

Satıcı: MCOSGUN

1.056,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 1056.44
LinkTech G851 Premium 45W PD GaN3 USB-C Şarj Adaptörü

Satıcı: EKİN TEKNOLOGY

1.095,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 1095.73
LinkTech G851 Premium 45W PD GaN3 USB-C Şarj Adaptörü

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM

1.127,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 1127.00
LinkTech G851 Premium 45W PD GaN3 USB-C Şarj Adaptörü

Satıcı: Koza Ebrar

1.236,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 1236.46
Linktech G851 Premium 45W Pd Gan3 Usb-C Şarj Adaptörü

Satıcı: ModaCepte

1.236,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 1236.50
LinkTech G851 Premium 45W PD GaN3 USB-C Şarj Adaptörü

Satıcı: fecrtoptan

1.305,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 1305.16
G851 Premium 45W Pd Gan3 Usb-C Şarj Adaptörü - Beyaz

Satıcı: KAYA AKSESUAR

1.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 1319.00
Linktech G851 Premium Mini 45W USB-C Süper SI Şarj Adaptörü

Satıcı: Premium Store

1.373,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1373.00
LinkTech G851 Premium 45W PD GaN3 USB-C Şarj Adaptörü

Satıcı: fecrtoptan

1.373,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 1383.85
Linktech G851 Premium Mini 45W USB-C Süper SI Şarj Adaptörü

Satıcı: Kentfix Aksesuar

1.373,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 1373.85

LinkTech G851 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

LinkTech G851 Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

LinkTech G851 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Ek Özellikler LED Ekran
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

LinkTech G851 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.