Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Linktech G853 Premium 65W Qc4.0 Gan Type-C Kablolu Şarj Aleti Set - Siyah
Satıcı: PalaZTecH
1.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
1 1449.00
Linktech G853 Premium Tip-C Kablolu 3'Lü Çıkış 65W Süper Sı Gan Şarj Adaptörü (Kvk Garantili)
Satıcı: m-teknoloji
1.784,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 1784.70
LinkTech G853 Premium 65W QC4.0 GaN Type-C Kablolu Şarj Aleti Set Satıcı: Koza Ebrar
1.784,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 1784.83
Linktech G853 Premium Type-C Cable 65W 3 Ports Super SI Charger Satıcı: m-teknoloji
1.983,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 1983.00
Linktech G853 Premium Type-C Cable 65W 3 Ports Super SI Charger Satıcı: Koza Ebrar
1.983,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 1983.15
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER