Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

LinkTech T460E 25W Şarj Aleti Fiyatları

LinkTech T460E Strong Çevre Dostu Pd Dual Port 25W Yüksek Hızlı Şarj Başlığı - RENK - Siyah

Satıcı: MCOSGUN

411,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 411.92
Linktech T460e Eco 25w Dual Pd3.0 Qc4.0 Şarj Adaptörü Beyaz

Satıcı: alherseyi

375,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 375.00
Linktech T460e Eco 25w Dual Pd3.0 Qc4.0 Şarj Adaptörü Beyaz

Satıcı: fecrtoptan

425,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 425.63
Linktech T460E Strong Çevre Dostu Pd Dual Port 25W Yüksek Hızlı Şarj Başlığı Beyaz - Renkli

Satıcı: TelkurTeknoloji

454,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 454.64
Linktech T460e Eco 25W Dual Pd3.0 Qc4.0 Şarj Adaptörü

Satıcı: ModaCepte

456,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 456.00
LinkTech T460e Eco 25W Dual PD3.0 QC4.0 Şarj Adaptörü

Satıcı: Koza Ebrar

456,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 456.03
LinkTech T460e Eco 25W Dual PD3.0 QC4.0 Şarj Adaptörü

Satıcı: Koza Ebrar

456,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 456.03
Linktech T460e Strong Çevre Dostu PD Dual Port 25W Yüksek Hızlı Şarj Başlığı Beyaz

Satıcı: Karadeniz Bilişim

494,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 494.04
Linktech T460e Strong Çevre Dostu PD Dual Port 25W Yüksek Hızlı Şarj Başlığı Siyah

Satıcı: Karadeniz Bilişim

494,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 494.04
Linktech T460e Eco 25W Dual PD3.0 QC4.0 Şarj Adaptörü, Siyah

Satıcı: fecrtoptan

506,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 516.7
Linktech T460e Eco 25W Dual PD3.0 QC4.0 Şarj Adaptörü, Beyaz

Satıcı: fecrtoptan

506,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 516.7

LinkTech T460E 25W Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

LinkTech T460E 25W Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

LinkTech T460E 25W Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 25 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A
• Şarj Teknolojisi Qualcomm QC 4.0 PD 3.0 (Power Delivery)
• Çıkış Arayüzü USB Type-A USB Type-C
• Çıkış Sayısı 2 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 2 A 1.5 A
• 1. Çıkış Gücü 18 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

LinkTech T460E 25W Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.