Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
LivX Rapid 20w Iphone Usb-c Type C Mini Pd Hızlı Şarj Cihazı Güç Adaptörü 11 12 13 14 Pro Max L23 - Siyah
Satıcı: LivX | 4 yorum
289,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
1 299
LivX Rapid 20W USB-C Mini PD Hızlı Şarj Cihazı Güç Adaptörü ve 1 metre Hızlı Şarj Ve Data Kablosu L23 - TCT-01 Satıcı: Amazon.com.tr
331,11 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
2 341.11
LivX Rapid 20W USB-C Mini PD Hızlı Şarj Cihazı Güç Adaptörü ve 1 metre Iphone şarj kablosu L23 - BLT-00 Satıcı: Livx
539,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
3 549
LivX Rapid 20W USB-C Mini PD Hızlı Şarj Cihazı Güç Adaptörü ve 50 cm Hızlı Şarj Ve Data Kablosu L23 - TCT-50 Satıcı: Livx
539,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
4 549
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER