Mcdodo CC-5670 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Mcdodo CC-5670 Şarj Aleti Fiyatları

Mcdodo Cc-5670 95W 1Xtype-C 1Xusb Girişli Dijital Göstergeli Araç Çakmak Şarji, Siyah

Satıcı: Vipfiyat

878,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 888
Mcdodo CC-5670 Type C ve USB Girişli Çakmaklık Şarj 95W PD+QC 3.0

Satıcı: Vipfiyat

899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 899.10
Mcdodo Cc-5670 Type C Ve Usb Girişli Çakmaklık Şarj 95W Pd+Qc 3.0

Satıcı: VİPFİYAT

944,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 944.10
Mcdodo Cc-5670 Type C Ve Usb Girişli Çakmaklık Şarj 95w Pd+qc 3.0

Satıcı: Vipfiyat

981,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 981.00
Mcdodo Cc-5670 Type C Ve Usb Girişli Çakmaklık Şarj 95w Pd+qc 3.0

Satıcı: Teknoreyonum

998,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 998.10
Mcdodo Cc-5670 95W 1Xtype-C 1Xusb Girişli Dijital Göstergeli Araç Çakmak Şarjı - Siyah 999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 999.00
Mcdodo 95w Usb+Type C Dijital Göstergeli Pd Hızlı Araç Şarj

Satıcı: Vipfiyat

1.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 1029.00
Mcdodo CC-5670 95W 1xtype-C 1xusb Girişli Dijital Göstergeli Araç Çakmak Şarjı - Siyah

Satıcı: Teknoreyonum | 82 yorum

1.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 1079.00
Mcdodo 95w Usb+Type C Dijital Göstergeli Pd Hızlı Araç Şarj

Satıcı: Teknoreyonum

1.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1079.00
Mcdodo Cc-5670 Type C ve USB Girişli Çakmaklık Şarj 95W Pd+qc 3.0 1.090,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1100
Mcdodo CC-5670 Type C ve USB Girişli Çakmaklık Şarj 95W PD+QC 3.0

Satıcı: Mcdodo

1.619,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 1619.10
Mcdodo Cc-5670 95W 1Xtype-C 1Xusb Girişli Dijital Göstergeli Araç Çakmak Şarjı - Siyah

Satıcı: Mcdodo

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 1799.00

Mcdodo CC-5670 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Mcdodo CC-5670 Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Mcdodo CC-5670 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 95 W
• Volt-Amper Değerleri 9V/2A 4.5V/5A 5-9-12-15V/3A 5V/4.5A 15V/2A 20V/1.5A 20V/3.25A
• Şarj Teknolojisi Qualcomm QC 3.0 Adaptive Fast Charging Huawei FCP PD 3.0 (Power Delivery)
• Çıkış Arayüzü USB Type-A USB Type-C
• Çıkış Sayısı 2 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 15 V 20 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 3.25 A
• 1. Çıkış Gücü 65 W
• 2. Çıkış Gerilimi 4.5 V 5 V 9 V 15 V 20 V
• 2. Çıkış Akımı 1.5 A 2 A 4.5 A 5 A
• 2. Çıkış Gücü 30 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Ek Özellikler LED Ekran
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 35 g
• Genişlik 69 mm
• Yükseklik 35 mm
• Derinlik 35 mm

Mcdodo CC-5670 Şarj Aleti İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Aletleri

Mcdodo CC-5670 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.