Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Mcdodo CH-0971 67W Şarj Aleti Fiyatları

Mcdodo CH-0970 GaN Series 67W 2C1A Mini GaN Şarj Cihazı EU Plug Siyah 1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 1599.00
Mcdodo Ch-0971 Gan Series 67W 2C1A Mini Gan Şarj Cihazı Beyaz 1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1599.00
Mcdodo CH-0970 GaN Series 67W 2C1A Mini GaN Şarj Cihazı (EU Plug – Siy

Satıcı: Teknoreyonum

1.934,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 1934.10
Mcdodo CH-0971 GaN Series 67W 2C1A Mini GaN Şarj Cihazı (Beyaz)

Satıcı: Teknoreyonum

1.970,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 1970.10
Mcdodo CH-0971 GaN 67W 2C1A Mini Şarj Cihazı | 2× USB-C + USB-A | Beyaz

Satıcı: MAVERA TEKNOLOJİ

2.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 2119.00
Mcdodo CH-0970 GaN 67W Hızlı Şarj Cihazı 2C1A Mini | EU Fiş | Siyah

Satıcı: MAVERA TEKNOLOJİ

2.127,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 2127.00
MCDODO CH-0971 GaN Serisi 67w 2c1a Mini GaN Şarj Cihazı Beyaz

Satıcı: Mcdodo

3.239,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3239.10
MCDODO CH-0970 GaN Serisi 67w 2c1a Mini GaN Şarj Cihazı eu Plug – Siyah

Satıcı: Mcdodo

3.239,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3239.10
Mcdodo Ch-0971 Gan Serisi 67W 2C1a Mini Gan Şarj Cihazı Beyaz

Satıcı: Mcdodo

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3599.00
Mcdodo Ch-0970 Gan Serisi 67W 2C1a Mini Gan Şarj Cihazı Eu Plug – Siyah

Satıcı: Mcdodo

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3599.00

Mcdodo CH-0971 67W Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Mcdodo CH-0971 67W Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Mcdodo CH-0971 67W Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Ağırlık 100 g
• Genişlik 75 mm
• Yükseklik 39 mm
• Derinlik 32 mm

Mcdodo CH-0971 67W Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.