Mcdodo CH-2463 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Kablosuz Çıkış Gücü:
15 W
Hızlı Şarj:
Var
Kablosuz Çıkış Sayısı:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Mcdodo CH-2463 Şarj Aleti Fiyatları

Mcdodo CH-2463 3in1 15W MagQ Qi2 Magsafe iPhone Kablosuz Şarj Standı Titanyum

Satıcı: Vipfiyat

3.148,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 3158
Mcdodo CH-2463 3in1 15W MagQ Qi2 Magsafe iPhone Kablosuz Şarj Standı Titanyum

Satıcı: Vipfiyat

3.329,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 3329.10
Mcdodo Ch-2463 3İn1 15W Magq Qi2 Magsafe İphone Kablosuz Şarj Standı Titanyum

Satıcı: VİPFİYAT

3.329,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 3329.10
Mcdodo CH-2463 3in1 15W MagQ Qi2 Magsafe iPhone Kablosuz Şarj Standı Titanyum

Satıcı: Vipfiyat

3.329,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 3329.10
Mcdodo CH-2463 3in1 15W Magq Qi2 Magsafe iPhone Kablosuz Şarj Standı Gold

Satıcı: Vipfiyat

3.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 3649.00
Mcdodo 15W MAGQ Qİ2 3'Ü 1 ARADA KABLOSUZ ŞARJ STANDI

Satıcı: Vipfiyat

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 3699.00
Mcdodo CH-2463 3in1 15W MagQ Qi2 Magsafe iPhone Kablosuz Şarj Standı Titanyum

Satıcı: Teknoreyonum

4.040,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 4040.10
Mcdodo CH-2463 3in1 15W MagQ Qi2 Magsafe iPhone Kablosuz Şarj Standı Titanyum

Satıcı: Mcdodo

5.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 5399.10
Mcdodo 15W MAGQ Qİ2 3'Ü 1 ARADA KABLOSUZ ŞARJ STANDI

Satıcı: Mcdodo

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 5999.00
Mcdodo Ch-2463 15W Magq Qi2 3İn1arada Kablosuz Şarj Standı - Çöl Titanyum

Satıcı: Mcdodo

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

10 5999.00

Mcdodo CH-2463 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Mcdodo CH-2463 Şarj Aleti Temel Özellikleri

15 W
Var
Yok

Mcdodo CH-2463 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Şarjlama Tipi Ped Stand
• Kablosuz Şarj Standardı Qi2
• Kablosuz Çıkış Gücü 15 W
• Kablosuz Çıkış Sayısı 3 adet

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Kahverengi

Mcdodo CH-2463 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.