Mcdodo CH-3771 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Mcdodo CH-3771 Şarj Aleti Fiyatları

Mcdodo CH-3773 20W PD GAN TYPE-C ŞARJ ALETİ ADAPTÖRÜ - İPHONE HIZLI ŞARJ UYUMLU

Satıcı: Dossimo

439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 439.00
Mcdodo CH-3772 20W PD GAN TYPE-C ŞARJ ALETİ ADAPTÖRÜ - İPHONE HIZLI ŞARJ UYUMLU

Satıcı: Dossimo

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 449.00
Mcdodo CH-3771 20W PD GaN Type-C Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: Dossimo

504,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

3 504.18
Mcdodo Ch-3772 20W Pd Gan Type-C Şarj Aleti Adaptörü - Iphone Hızlı Şarj Uyumlu

Satıcı: Dossimo

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 559
Mcdodo CH-3773 20W Pd Gan Type-C Şarj Aleti Adaptörü - Apple iPhone Hızlı şarj uyumlu

Satıcı: Dossimo | 1 yorum

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 599.00
Mcdodo CH-3771 20W Pd Gan Type-C Şarj Aleti Adaptörü - Apple iPhone Hızlı şarj uyumlu

Satıcı: Dossimo | 2 yorum

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 599.00
Mcdodo CH-3771 20W PD GaN Type-C Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: Dossimo

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 599.00
Mcdodo CH-3773 20W PD GaN Type-C Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: Dossimo

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 599.00
Mcdodo Ch-3773 20W Pd Gan Type-C Hızlı Şarj Aleti Lila

Satıcı: Mcdodo

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1299.00

Mcdodo CH-3771 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Mcdodo CH-3771 Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Mcdodo CH-3771 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Mcdodo CH-3771 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.