Mcdodo CH-4152 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Mcdodo CH-4152 Şarj Aleti Fiyatları

Mcdodo CH-4153 33W Gan Pd 1xtype-C 1xusb Girişli Hızlı Şarj Aleti - Mor

Satıcı: Arestrendy | 6 yorum

772,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 772.00
Mcdodo CH-4153 33 W GaN PD 1xType-C 1xUSB Girişli Hızlı Şarj Aleti - Mor

Satıcı: micromart

765,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 765.40
Mcdodo 33W GaN PD 1xType-C 1xUSB Girişli Hızlı Şarj Aleti - Mor

Satıcı: Vipfiyat

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 799.00
Mcdodo CH-4153 33W GaN TypeC USB Girişli Hızlı Şarj Aleti - Mor

Satıcı: Vipfiyat

801,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 801.00
Mcdodo Ch-4153 33W Gan Typec Usb Girişli Hızlı Şarj Aleti - Mor

Satıcı: VİPFİYAT

801,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 801.00
Mcdodo CH-4153 33W GaN TypeC USB Girişli Hızlı Şarj Aleti - Mor

Satıcı: Vipfiyat

801,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 801.00
Mcdodo CH-4152 33W GaN TypeC USB Girişli Hızlı Şarj Aleti - Mavi

Satıcı: Vipfiyat

809,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 809.10
Mcdodo Ch-4152 33W Gan Typec Usb Girişli Hızlı Şarj Aleti - Mavi

Satıcı: VİPFİYAT

809,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 809.10
Mcdodo CH-4152 33W GaN TypeC USB Girişli Hızlı Şarj Aleti - Mavi

Satıcı: Vipfiyat

854,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 854.10
Mcdodo Ch-4152 33W Gan Pd 1Xtype-C 1Xusb Girişli Hızlı Şarj Aleti, Mavi

Satıcı: Vipfiyat

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 909
Mcdodo CH-4152 33W Gan Typec USB Girişli Hızlı Şarj Aleti - Mavi

Satıcı: Vipfiyat | 3 yorum

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 949.00
Mcdodo 33W GAN TYPEC USB GİRİŞLİ HIZLI ŞARJ ALETİ - MAVİ

Satıcı: Mcdodo

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 1599.00

Mcdodo CH-4152 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Mcdodo CH-4152 Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Mcdodo CH-4152 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 33 W
• Volt-Amper Değerleri 3.3-11V/3A 5-9V/3A 12V/2.5A 15V/2.2A 20V/1.5A 20V/1.65A
• Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)
• Çıkış Arayüzü USB Type-A USB Type-C
• Çıkış Sayısı 2 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 3.3 V 11 V 15 V 20 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 1.65 A 2.2 A 2.5 A
• 1. Çıkış Gücü 33 W
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 20 V
• 2. Çıkış Akımı 1.5 A 2.5 A 3 A
• 2. Çıkış Gücü 30 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Mavi

Mcdodo CH-4152 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.