Mcdodo CH-7060 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Kablosuz Çıkış Gücü:
15 W
Hızlı Şarj:
Var
Kablosuz Çıkış Sayısı:
Güç Gösterge Işığı:
Var

Mcdodo CH-7060 Şarj Aleti Fiyatları

mcdodo Ch-7060 3in1 Manyetik 15W Kablosuz Hızlı Şarj Dock Stand Beyaz

Satıcı: Teknoreyonum

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 1309
Mcdodo Ch-7060 Manyetik 3'ü 1 Arada Şarj Ünitesi Çok Işlevli Kablosuz Şarj Cihazı Şarj Istasyonu

Satıcı: Teknoreyonum

1.682,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 1682.10
Mcdodo 3in1 iPhone Uyumlu Air Pod Apple Watch Uyumlu Magsafe Kablosuz Şarj Cihazı Beyaz CH-7060

Satıcı: Teknoreyonum | 245 yorum

1.709,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 1709.00
3in1 Iphone Watch Uyumlu Magsafe Kablosuz Şarj Cihazı Beyaz CH-7060 - Siyah

Satıcı: Ivoomi

1.714,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 1714.02
Mcdodo Ch-7060 3in1 Manyetik 15w Kablosuz Hızlı Şarj Beyaz Dock Stand

Satıcı: Teknoreyonum

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1799.00
Mcdodo Ch-7060 3in1 Manyetik 15w Kablosuz Hızlı Şarj Beyaz Dock Stand

Satıcı: Vipfiyat

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1799.00
Mcdodo 3 in1 iPhone Air Pod Kablosuz Şarj Dock Stand CH-7060 Beyaz

Satıcı: Vipfiyat

1.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 1799.10
Mcdodo Ch-7060 15W 3İn1 İphone Airpod Kablosuz Şarj Standı Beyaz

Satıcı: VİPFİYAT

1.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

8 1799.10
Mcdodo Ch-7060 Manyetik 3'ü 1 Arada Şarj Ünitesi Çok Işlevli Kablosuz Şarj Cihazı Şarj Istasyonu

Satıcı: Vipfiyat

1.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 1799.10
Mcdodo Ch-7060 3 İn 1 Manyetik Kablosuz Şarj & Stand 15W-Beyaz

Satıcı: Mcdodo

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

10 2599.00

Mcdodo CH-7060 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Mcdodo CH-7060 Şarj Aleti Temel Özellikleri

15 W
Var

Mcdodo CH-7060 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOSUZ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Şarjlama Tipi Ped Stand
• Kablosuz Şarj Standardı Apple MagSafe
• Kablosuz Çıkış Gücü 15 W
• Kablosuz Çıkış Sayısı 3 adet

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Var
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Ağırlık 180 g
• Genişlik 96 mm
• Yükseklik 9 mm
• Derinlik 46 mm

Mcdodo CH-7060 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.