Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Nettech Gan Prime 48W Şarj Aleti (Siyah) NT-HCH08 - Siyah
Satıcı: LumTech
1.000,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 1000.50
Nettech NT-HCH08 GaN Prime 45W Hızlı Şarj Aleti – Type-C PD & QC 3.0 Uyumlu, Dayanıklı - Siyah
Satıcı: rüzgarteknoloji | 2 yorum
1.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 1099.00
Nettech Nt-Hch08 Gan Prime 45W Şarj Aleti
Satıcı: Dijitalindirim
1.151,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 1151.20
Nettech 45W GaN Teknolojili Hızlı Şarj Adaptörü – Siyah, Çift Giriş (USB-C & USB-A), Type-C Uyumlu, Kompakt ve Güçlü Satıcı: Mry Mühendislik
1.219,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 1229
Nettech NT-HCH08 GaN Prime 2 Girişli 45W PD+QC Şarj Adaptörü Satıcı: dijitalindirim
1.274,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 1274.12
Nettech Nt-Hch08 Gan Prime 48W Şarj Aleti Nt-Hch08
Satıcı: Ara Trade
1.566,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 1566.00
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER