Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
Toplam Anlık Güç:

Philips DLP2621/12 Şarj Aleti Fiyatları

Philips DLP2621 USB-A & USB-C 30W PD Duvar Şarjı

Satıcı: ROYAL GROSS

567,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 567.51
Philips DLP2621/12 USB-A Type-C 30W Şarj Adaptörü Siyah

Satıcı: Smartman

629,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 629.10
PHILIPS DLP2621 USB-A & USB-C 30W PD Şarj Adaptörü Siyah

Satıcı: TEKİNLER TEKNOLOJİ | 79 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

3 699.00
Philips DLP2621/12 USB-A Type-C 30W Şarj Adaptörü Siyah

Satıcı: M-Teknoloji

746,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 746.10
Philips DLP2621 USB-A & USB-C 30W PD Duvar Şarjı

Satıcı: m-teknoloji

829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 829.00
Philips Usba Ve Type-C 30W Çift Çıkışlı Şarj Adaptörü Siyah Dlp2621/12

Satıcı: Schitec

837,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 837.00
Philips DLP2621/12 USB-A Type-C 30W Şarj Adaptörü Siyah

Satıcı: ScHitec Türkiye

837,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 837.01
PHILIPS DLP2621 USB-A & USB-C 30W PD Şarj Adaptörü Siyah

Satıcı: m-teknoloji | 79 yorum

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 849.00
Philips Dlp2621-12 Type-C Ve Usb-A Çıkış Şarj Cihazı Siyah

Satıcı: ScHitec Türkiye

930,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 930.00
Philips DLP2621/12 USB-A Type-C 30W Şarj Adaptörü Siyah

Satıcı: SMARTSTORE TECHNOLOGY

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 949.00
Philips Dlp2621-12 Type-C Ve Usb-A Çıkış Şarj Cihazı Siyah

Satıcı: Dragonfly

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 999.00
Dlp2621 Usb-A & Usb-C 30W Pd Duvar Şarjı

Satıcı: ROYAL GROSS

1.061,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1061.10

Philips DLP2621/12 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Philips DLP2621/12 Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var

Philips DLP2621/12 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Philips DLP2621/12 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.