Powerway HW25 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
Toplam Anlık Güç:

Powerway HW25 Şarj Aleti Fiyatları

Powerway Hw25 Usb 3.0 / Type-C 25W 3.0 A Hızlı Şarj Aleti Başlığı Pd25w

Satıcı: Anka Bilgisayar

359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 359.00
Powerway Hw25 Usb 3.0 / Type-C 25W 3.0 A Hızlı Şarj Aleti Başlığı Pd25w

Satıcı: Arzu Elektronik

392,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 392.80
POWERWAY HW25 PD 25W+USB QC 3.0 ÇİFT GİRİŞLİ HIZLI ŞARJ BAŞLIĞI(ORJİNAL 3 AMPER GARANTİLİ)

Satıcı: Aytticaret

397,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

3 397.62
POWERWAY HW25 USB 3.0 / TYPE-C 25W 3.0A HIZLI ŞARJ ALETİ BAŞLIĞI PD25W

Satıcı: AYTTİCARET

403,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 403.96
Powerway HW25 Pd 25W+USB Qc 3.0 Çift Girişli Hızlı Şarj Başlığı(Orjinal 3 Amper Garantili) - Beyaz

Satıcı: Arzu Elektronik | 9 yorum

416,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 416.49
Powerway HW25 USB 3.0 / Type-C 25W 3.0A Hızlı Şarj Aleti Başlığı PD25W - Beyaz

Satıcı: AYTTicarettt

423,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 423.94
Powerway HW25 Usb 3.0 / Type-C 25W 3.0 A Hızlı Şarj Aleti Başlığı PD25W

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

441,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 441.59
Powerway HW25 Usb 3.0 / Type-C 25W 3.0 A Hızlı Şarj Aleti Başlığı PD25W

Satıcı: DEJAVU BİLGİSAYAR

754,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 754.10

Powerway HW25 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Powerway HW25 Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Powerway HW25 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz

Powerway HW25 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.