Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Powerway Cc35 Yeni Nesil Usb-C (İphone To Type-C) Araç Şarj Seti (Pd18w)
Satıcı: Anka Bilgisayar
261,10 TL + 78,75 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 271.1
Powerway CC34 30W PD + QC 3.0 Çift Çıkışlı Metal Araç Çakmaklık Hızlı Şarj Aleti Cihazı Satıcı: AYTTİCARET
349,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 349.70
Powerway Telefon Araç Şarj Başlık USB Type-C To Apple iPhone Uyumlu PD18W Cc-35
Satıcı: Arzu Elektronik | 13 yorum
365,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 365.00
Powerway Araç Şarj Başlık Usb Type-C 3.1A Pd18w Cc-34
Satıcı: PAMİR BİLGİSAYAR ANKARA
418,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 418.80
Powerway CC35 Yeni Nesil USB-C (iPhone To Type-C) Araç Şarj Seti (PD18W) Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK
430,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 430.15
Powerway Araç Şarj Başlık USB Type-C 3.1A PD18W Cc-34 - Siyah
Satıcı: ziyapaşa teknoloji
439,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
6 439.00
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER