Powerway RX20 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Powerway RX20 Şarj Aleti Fiyatları

Powerway Rx20 Pd 20 Watt İphone Type-C Hızlı Şarj Başlığı

Satıcı: Anka Bilgisayar

253,20 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 263.2
Powerway Rx20 Pd 20 Watt İphone Type-C Hızlı Şarj Başlığı

Satıcı: Arzu Elektronik

362,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 362.60
Powerway RX20 Pd 20W Yeni Nesil Orjinal Iphone X-11-12-13 Pro Pro Max Uyumlu Hızlı Şarj Başlığı - Beyaz

Satıcı: Pamir Bilgisayar | 6 yorum

367,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 367.00
Powerway RX20 Pd 20W IPHONE X-11-12-13 Pro Pro Max Uyumlu Type-C Hızlı Şarj Başlığı Var Yok Universal Beyaz

Satıcı: Arzu Elektronik | 1 yorum

403,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 403.14
Powerway RX20 PD 20 Watt iPhone Type-C Hızlı Şarj Başlığı

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

418,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 418.70
POWERWAY RX20 Pd 20 Watt Hızlı Şarj Başlığı Adaptör Type-C Şarj Aleti

Satıcı: Asya Pasifik Teknoloji

543,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 543.23
POWERWAY RX20 Pd 20 Watt Hızlı Şarj Başlığı Adaptör Type-C Şarj Aleti

Satıcı: Safran Kırtasiye

570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 570.00
Powerway RX20 PD 20 Watt iPhone Type-C Hızlı Şarj Başlığı

Satıcı: DEJAVU BİLGİSAYAR

698,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 698.12
Powerway RX20 PD 20 Watt iPhone Type-C Hızlı Şarj Başlığı

Satıcı: Hızlı Stok

728,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 728.75

Powerway RX20 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Powerway RX20 Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Powerway RX20 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 20 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/3A 9V/2.22A 12V/1.67A
• Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)
• Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Çıkış Sayısı 1 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 1.67 A 2.22 A
• 1. Çıkış Gücü 20 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz

Powerway RX20 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.