Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Rocoren 165W 3 Portlu PD3.1 2*Type-C ve USB-A Araç içi Hızlı Şarj Cihazı + 1 Metre 240W Kablo Satıcı: Teknostore
1.619,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 1619.10
Rocoren 165W 3 Portlu PD3.1 2*Type-C ve USB-A Araç içi Hızlı Şarj Cihazı + 1 Metre 240W Kablo Satıcı: Teknostore
1.629,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 1629.36
Rocoren 165W 3 Portlu PD3.1 2*Type-C ve USB-A Araç içi Hızlı Şarj Cihazı + 1 Metre 240W Kablo Satıcı: MaxiTekno
1.788,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 1788.00
Rocoren 165W 3 Portlu Pd3.1 2*type-C ve Usb-A Araç Içi Hızlı Şarj Cihazı + 1 Metre 240W Kablo - Siyah - Type-C
Satıcı: Teknostore
1.898,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 1898.00
Rocoren 165w 3 Portlu Pd3.1 2xType-C ve Usb-a Araç içi Hızlı Şarj Cihazı - 1 Metre 240w Kablo
1.946,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
20 dk önce
5 1956
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER