Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Shaza 65W USB Type-C Çift Çıkış Seyahat Şarj Başlığı SG2501/65
Satıcı: Hepsiburada | 5 yorum
1.069,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 1069.00
Shaza Çift Çıkışlı USB Qc3.0& Type-C PD 65W Şarj Adaptörü
999,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
11 dk önce
2 1009
Shaza 65W USB QC 3.0 Type-C Çift Çıkışlı Şarj Aleti
999,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
3 1009
SHAZA 65W USB QC 3.0 & Type-C Çift Çıkışlı Şarj Adaptörü Satıcı: exbilisim
1.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 1199.00
SHAZA 65W USB QC 3.0 & Type-C Çift Çıkışlı Şarj Adaptörü Satıcı: Teknosa
1.714,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 1714.02
Shaza 65w Usb Qc 3.0 & Type-c Çift Çıkışlı Şarj Adaptörü Satıcı: teknosa
1.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 1749.00
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER