Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Shaza Sg2501/20/wt Usb-c 20W to Usb-a 18W 20W PD USB Qc3.0 - Type-C PD 20W Şarj Adaptörü
599,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
52 dk önce
1 609
shaza Sg2501 20w Usb Qc3.0 Type-c Pd Şarj Adaptörü Satıcı: AK KOZA İLETİŞİM
669,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 669.00
Shaza SG2501 20W USB QC3.0 + Type-C PD Şarj Adaptörü Satıcı: Revo Teknoloji
719,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 719.10
Shaza SG2501 20W USB QC3.0 + Type-C PD Şarj Adaptörü Satıcı: Teknosa
783,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 783.02
Shaza SG2501 20W USB Qc3.0 + Type-C Pd Şarj Adaptörü - Beyaz
Satıcı: Teknosa
799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
5 799.00
Shaza SG2501 PD20W Çift Çıkışlı USB QC3.0 ve Type-C Şarj Adaptörü Satıcı: teknosa
799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
6 799.00
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER