Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Spigen ACP08699 30W Şarj Aleti Fiyatları

Spigen 30W USB-C Araç içi Hızlı Şarj Aleti PPS Desteği Akım Korumalı Güç Adaptörü Çakmaklık iPhone & Android & iPad Type-C PD 3.0 EV301 - ACP08699

Satıcı: Amazon.com.tr

347,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 357.2
Spigen 30W USB-C Araç içi Hızlı Şarj Aleti PPS Desteği Akım Korumalı Güç Adaptörü Çakmaklık iPhone & Android & iPad Type-C PD 3.0 EV301 - ACP08699 - Siyah

Satıcı: Hepsiburada

347,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 347.20
Spigen 30W USB-C Araç içi Hızlı Şarj Aleti Samsung PPS Güç Adaptörü Çakmaklık Type-C PD 3.0 - ACP08699

Satıcı: Trendyol

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 449.00
Spigen 30W Usb-C Araç İçi Hızlı Şarj Aleti Pps Desteği Akım Korumalı Çakmaklık Pd- Acp08699

Satıcı: UĞUR İLETİŞİM

528,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 528.00
Spigen 30W USB-C Araç içi Hızlı Şarj Aleti Samsung PPS Güç Adaptörü Çakmaklık Type-C PD 3.0 - ACP08699

Satıcı: VİYOLEN E-TİCARET

549,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 549.99
Spigen 30w Usb-c Araç İçi Hızlı Şarj Aleti Samsung Pps Güç Adaptörü Type-c Pd 3.0 Ev301 - Acp08699 Siyah

Satıcı: bolge-iletisim

585,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 585.40
Spigen 30W Usb-C Araç İçi Hızlı Şarj Aleti Samsung Pps Destekli Akım Korumalı Güç Adaptörü Çakmaklık İphone & Android & İpad Type-C Pd 3.0 Ev301 Black

Satıcı: aksesuaradası

699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 699.90
Spigen 30W USB-C Araç içi Hızlı Şarj Aleti Samsung PPS Destekli Akım Korumalı Güç Adaptörü iPhone & Android & iPad Type-C PD 3.0 EV301 - ACP08699 Spigen USB-C to USB-C 2 Metre Kablo 60W

Satıcı: Amazon.com.tr

746,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 756.2
Spigen 30W USB-C Araç içi Hızlı Şarj Aleti Samsung PPS Güç Adaptörü Type-C PD 3.0 EV301 - ACP08699

Satıcı: uğur iletişim

775,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 775.21
Spigen 30W USB-C Araç içi Hızlı Şarj Aleti PPS Desteği Akım Korumalı Güç Adaptörü Çakmaklık iPhone & Android & iPad Type-C PD 3.0 EV301 - ACP08699 - Siyah

Satıcı: YAKA TEKNOLOJİ

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 899.00
Spigen 30W USB-C Araç içi Hızlı Şarj Aleti PPS Desteği Akım Korumalı Güç Adaptörü Çakmaklık iPhone & Android & iPad Type-C PD 3.0 EV301 - ACP08699 - Siyah

Satıcı: larska | 250 yorum

1.609,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 1609.29

Spigen ACP08699 30W Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Spigen ACP08699 30W Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Var

Spigen ACP08699 30W Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 30 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/3A 3.3-11V/2.75A 9V/3A 12V/2.5A 20V/1.5A
• Şarj Teknolojisi PD 3.0 (Power Delivery) PPS
• Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Çıkış Sayısı 1 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 3.3 V 11 V 20 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 1.5 A 2.5 A 2.75 A
• 1. Çıkış Gücü 30 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Var
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 55 mm
• Yükseklik 30 mm
• Derinlik 30 mm

Spigen ACP08699 30W Şarj Aleti İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Aletleri

Spigen ACP08699 30W Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.