Spigen ACP08700 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Spigen ACP08700 Şarj Aleti Fiyatları

Spigen 30W USB-A 2 Port Araç içi Hızlı Şarj Aleti 18W + 12W Akım Korumalı Güç Adaptörü Çakmaklık iPhone & Android & iPad Type-C PD EV302 - ACP08700

Satıcı: Amazon.com.tr

399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 409
Spigen 30W USB-A 2 Port Araç içi Hızlı Şarj Aleti 18W + 12W Akım Korumalı Güç Adaptörü Çakmaklık iPhone & Android & iPad Type-C PD EV302 - ACP08700

Satıcı: Hepsiburada | 455 yorum

399,01 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 409.01
Spigen 30W Usb-A 2 Port Araç İçi Hızlı Şarj Aleti 18W + 12W Akım Korumalı Güç Adaptörü İphone & Android & İpad Type-C Pd Ev302 - Acp08700

Satıcı: aksesuaradası

719,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 719.90
Spigen 30W USB-A 2 Port Araç içi Hızlı Şarj Aleti 18W + 12W Akım Korumalı Güç Adaptörü iPhone & Android & iPad Type-C PD

Satıcı: AksesuarAdası

719,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 719.91
Spigen 30W USB-A 2 Port Araç içi Hızlı Şarj Aleti 18W + 12W Akım Korumalı Güç Adaptörü iPhone & Android & iPad Type-C PD EV302 - ACP08700

Satıcı: Aksesuar Adası

759,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 759.91
Spigen 30W USB-A 2 Port Araç içi Hızlı Şarj Aleti Type-C - ACP08700 & Spigen USB-C to USB-C 2 Metre Kablo 60W Güç Type-C White - ACA08719

Satıcı: Amazon.com.tr

798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 808
Spigen 30w Usb-a 2 Port Araç İçi Hızlı Şarj Aleti 18w + 12w Akım Korumalı Güç Adaptörü İphone & Android & İpad Type-c Pd Ev302 - Acp08700

Satıcı: aksesuaradası

799,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 799.90
Spigen 30W USB-A 2 Port Araç içi Hızlı Şarj Aleti 18W + 12W Akım Korumalı Güç Adaptörü Çakmaklık iPhone & Android & iPad Type-C PD EV302 - ACP08700

Satıcı: YAKA TEKNOLOJİ | 455 yorum

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 999.00

Spigen ACP08700 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Spigen ACP08700 Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Var

Spigen ACP08700 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 30 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A 5V/2.4A
• Şarj Teknolojisi Qualcomm QC 3.0
• Çıkış Arayüzü USB Type-A
• Çıkış Sayısı 2 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 2 A 1.5 A
• 1. Çıkış Gücü 18 W
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V
• 2. Çıkış Akımı 2.4 A
• 2. Çıkış Gücü 12 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Var
• Kablo Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 22 g
• Genişlik 58 mm
• Yükseklik 25 mm
• Derinlik 24 mm

Spigen ACP08700 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.