Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Syrox SYX-J28 2A Type-C USB Şarj Cihazı Satıcı: fizyontek
144,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 144.31
Syrox J28 2.0 Mah Type-C Şarj Aleti, Standart Satıcı: MODDE STORES
152,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
2 162
Syrox J28 2.0A 1Mt Kablolu Type-C Şarj Cihazı - Beyaz
Satıcı: Fizyontek
195,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 195.20
Syrox J28 Samsung Huawei Xiaomi Type-c Şarj Aleti Ve Usb Kablo 2'li Set Satıcı: GülşenGSM
159,90 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 169.9
Syrox J28 Şarj Aleti + Type-C Kablo Seti
Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR | 97 yorum
151,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 161
Syrox J28 Samsung Huawei Xiaomi Type-c Şarj Aleti Ve Usb Kablo 2'li Set Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR
170,00 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 180
Syrox J28 2.0A Type-C Şarj Cihazı Seti Beyaz
Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR | 3 yorum
175,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 185
Syrox J28 2.0A 1mt USB-A - Type-C Kablolu 1xUSB-A Port Çıkışlı Şarj Cihazı - Beyaz Satıcı: Fizyontek
187,34 TL + 44,90 TL Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
8 197.34
GENEL ÖZELLİKLER
KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ
DİĞER ÖZELLİKLER