Syrox J47 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

Syrox J47 Şarj Aleti Fiyatları

Syrox Note 4/5 - S6/S7 Set 2,6 Amper Micro Ev Şarjı - Syx-J47

Satıcı: fizyontek

152,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 152.58
(Yeni Tip) Syrox J47 Micro Usb Girişli 2.6 Amper Hızlı Şarj Aleti (418321417)

Satıcı: fizyontek

152,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 152.58
Syrox Micro Usb Girişli 2.6a Hızlı Şarj Cihazı J47

Satıcı: FRL STORE

144,53 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 154.53
Syrox J47 2.6A 1Mt Kablolu Micro Usb Şarj Cihazı - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

205,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 205.10
Syrox şarj aleti

Satıcı: mudic | 234 yorum

175,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 185
Syrox Micro Usb Girişli 2.6a Hızlı Şarj Cihazı J47

Satıcı: Fizyontek

194,71 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 204.71
Syrox (Yeni) J47 Micro Usb Girişli 2.6 Amper Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: FRL STORE

199,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 209
Syrox J47 Micro Usb Kablolu Hızlı Şarj Aleti Set 2.6a Beyaz

Satıcı: FRL STORE

199,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 209
Syrox J47 2.6A 1mt USB-A - Micro USB Kablolu 1xUSB-A Port Çıkışlı Şarj Cihazı - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

197,27 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 207.27
Syrox J47 2.6A Micro USB Duvar Şarjı ve Micro USB Kablo Seti

Satıcı: Akın Hediyelik

199,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 209
Syrox (Yeni) J47 Micro Usb Girişli 2.6 Amper Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: PRESTİJ UCUZLUK

179,10 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 189.1

Syrox J47 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Syrox J47 Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Syrox J47 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 13 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/2.6A
• Çıkış Arayüzü USB Type-A
• Çıkış Sayısı 1 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 2.6 A
• 1. Çıkış Gücü 13 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü USB Micro-B
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Ağırlık 37 g
• Genişlik 63 mm
• Yükseklik 43 mm
• Derinlik 24 mm

Syrox J47 Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.