Syrox PD18T Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:

Syrox PD18T Şarj Aleti Fiyatları

Syrox PD18T 18W PD Type-C To Type-C 3.0A Hızlı Şarj Cihazı

Satıcı: fizyontek

205,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 205.62
Syrox Pd18t 18w Pd Type-c Şarj Aleti 3.0a Quick Şarj Set

Satıcı: fizyontek

205,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 205.62
Syrox Pd18t 3.0A 18W Pd 1Mt Kablolu Type-C Şarj Cihazı - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

268,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 268.80
Syrox Pd18t Type-C To Type-C Kablolu 18W Pd 3A Hızlı Şarj Aleti Set

Satıcı: ModaCepte

274,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 274.40
Syrox PD18T 3.0A 18W PD 1mt Type-C - Type-C Kablolu 1xType-C Port Çıkışlı Şarj Cihazı - Beyaz

Satıcı: Erdem Kardeşler Otomotiv

243,00 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 253
Syrox PD18T Type-C to Type-C Kablolu 18W PD 3A Hızlı Şarj Aleti Set

Satıcı: Fizyontek

304,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 314.2
Syrox PD18T 3.0A 18W PD 1mt Type-C - Type-C Kablolu 1xType-C Port Çıkışlı Şarj Cihazı - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

260,96 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 270.96
Syrox PD18T 18W Type-C Pd Hızlı Şarj Cıhazı Şarj Aletı Beyaz

Satıcı: Fizyontek | 16 yorum

274,33 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 284.33
Syrox Umut Biliim Teknolojileri _ PD18T-TYPE-C Giriş Başlık+Type-C Kablo 3.0A 18W Pd Quıck Şarj Type-C Set 18WATT Hızlı Şarj Adaptörü - Beyaz

Satıcı: elektronikucuz

352,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 352.90

Syrox PD18T Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Syrox PD18T Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
1. Çıkış Gücü:
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Syrox PD18T Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 18 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A
• Şarj Teknolojisi Qualcomm QC 3.0
• Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Çıkış Sayısı 1 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 2 A 1.5 A
• 1. Çıkış Gücü 18 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Renk Seçenekleri Beyaz

Syrox PD18T Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.