Syrox PD25T Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-C
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:

Syrox PD25T Şarj Aleti Fiyatları

Syrox Pd25t Qc3.0 Pd 25w Hızlı Şarj Aleti Type-c To Type-c Kablo Set Beyaz Type-c Iki Ucu Kablo

Satıcı: GülşenGSM

240,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 250
Syrox Pd25t Qc3.0 Pd 25w Hızlı Şarj Aleti Type-c To Type-c Kablo Set Beyaz Type-c Iki Ucu Kablo

Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR

244,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 254
Store Syrox Pd25t Şarj Aleti Seti 3.0A Süper Hızlı Pd25w İki Ucu Typec Kablo Set

Satıcı: Ceyhan İletişim

288,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 288.00
Syrox PD25T Qc3.0 Pd 25W Hızlı Şarj Aleti Type-C To Type-C Kablo Set Beyaz

Satıcı: squareexport | 93 yorum

239,90 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 249.9
Syrox PD25T Qc3.0 Pd 25W Type-C To Type-C Hızlı Şarj Aleti Set Beyaz

Satıcı: squareexport | 155 yorum

239,90 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 249.9
Syrox Pd25t Qc3.0 Pd 25W Hızlı Şarj Aleti Type-C To Type-C Kablo Set Beyaz

Satıcı: Ceyhan İletişim

306,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 306.00
Syrox PD25T 25W PD Type-C Şarj Adaptörü ve Data Kablosu

Satıcı: FRL STORE

290,03 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 300.03
Syrox PD25T QC3.0 PD 25 W Type-C To Type-C Hızlı Şarj Aleti Set Beyaz

Satıcı: alanteknoo

398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 398.00
Syrox PD25T QC3.0 PD 25 W Type-C To Type-C Hızlı Şarj Cihazı

Satıcı: alanteknoo

398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 398.00
Syrox PD25T 25W PD Type-C Şarj Adaptörü ve Data Kablosu

Satıcı: Baskenttekno

469,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 469.06

Syrox PD25T Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Syrox PD25T Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-C
Var
1. Çıkış Gücü:
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Syrox PD25T Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 25 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/3A 4.5-11V/2.25A 4.5-5.9V/3A 9V/2.77A
• Şarj Teknolojisi Qualcomm QC 3.0 PD (Power Delivery)
• Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Çıkış Sayısı 1 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 4.5 V 5.9 V 11 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 2.25 A 2.77 A
• 1. Çıkış Gücü 25 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Renk Seçenekleri Beyaz

Syrox PD25T Şarj Aleti İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Aletleri

Syrox PD25T Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.