Syrox Q32 Şarj Aleti

Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Şarj Teknolojisi:
Çıkış Sayısı:

Syrox Q32 Şarj Aleti Fiyatları

SYROX Q32 Ouıck 3.0 Type-C Şarj Cihazı Set, 3.0A 5W

Satıcı: PixelCo

204,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 214
Syrox Syrox Type-C Sarj Aleti / 3.0A SYX-Q32 Beyaz

Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR | 144 yorum

177,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 187
Syrox 18W Hızlı Şarj Adaptörü Seti Type-C Bağlantı ile Seyahat İçin Uygun

Satıcı: squareexport | 1900 yorum

178,90 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 188.9
Syrox Q32 Type-C Girişli 3.0 Amper 18 W Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: 0nlinekordon

240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 240.00
Syrox Android Uyumlu Hızlı Type-C Şarj Aleti Q32.

Satıcı: Ceyhan İletişim

179,10 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 189.1
3.0 AHızlı Şarj Aleti Cihazı Adaptörü Syrox Q32 TYPE-C Girişli (Adaptör+Kablo)

Satıcı: dvrstore

240,00 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 250
Syrox Hızlı Şarj Özellikli Şarj Aleti Syrox Type-C Quıck Şarj Cihazı 3.0A Q32 Beyaz

Satıcı: dvrstore

240,00 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 250
Syrox Q32 18W 3.0A Type-C Hızlı Şarj Adaptörü Ve Usb Kablo Set

Satıcı: Ceyhan İletişim

216,00 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 226
Syrox Q32 Type-C Girişli 3.0 Amper 18 W Hızlı Şarj Aleti

Satıcı: alanteknoo

299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 299.00
syrox Q32 3.0A Şarj Aleti ve Type-c Şarj Kablosu

Satıcı: elektronikucuz

292,90 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 302.9

Syrox Q32 Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

Syrox Q32 Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
1. Çıkış Gücü:
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

Syrox Q32 Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 18 W
• Volt-Amper Değerleri 3.6-6.5V/3A 6.5-9V/2A 9-12V/1.5A
• Şarj Teknolojisi Qualcomm QC 3.0
• Çıkış Arayüzü USB Type-A
• Çıkış Sayısı 1 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 9 V 12 V 3.6 V 6.5 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 2 A 1.5 A
• 1. Çıkış Gücü 18 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

• Güç Gösterge Işığı Yok
• Kablo Var
• Kablo Tipi Harici Kablo
• Kablo Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Ağırlık 51 g
• Genişlik 86 mm
• Yükseklik 44 mm
• Derinlik 24 mm

Syrox Q32 Şarj Aleti İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Aletleri

Syrox Q32 Şarj Aleti Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Buğra Y***** Profil Resmi

1 yorum

Buğra Y***** Az önce satın aldım ve gerçekten güzel bir şarj aleti tavsiye ederim ama şarj etme hızı biraz yavaş eğer hızlı bir şarj arıyorsanız ilk seçenek değil.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.